I've never heard of paying over 10 bucks a gram. And that's when you buy it one at a time.
280 an ounce is what you would pay around here with no deals.
But, you can easily get 5 grams for 40 bucks. That works out to around 200 bucks for just shy of an ounce. And if you buy an ounce outright, you'll likely pay 180.
|